Botoks Day – 20.04.24

Zapraszamy na botoks do Kliniki AntiAging z rabatem 20%. Zabieg z użyciem botoksu może pomóc zarówno w korekcji zmarszczek mimicznych ale również w leczeniu np. bruksizmu czy nadpotliwości.

Dostępne usługi:

✔︎ BOTOKS – 1, 2 lub 3 okolice do wyboru

✔︎ Eliminowanie uśmiechu dziąsłowego tzw. “gummy smile”

✔︎ Leczenie bruksizmu (od 40 jednostek) 

✔︎ Leczenie migreny (od  40 jednostek) 

✔︎ Leczenie nadpotliwości

Aplikacja toksyny, zwanej powszechnie jako “botoks” lub “botox”, jest w ostatnich latach  szeroko używana w medycynie estetycznej, aby zminimalizować widoczność zmarszczek mimicznych, głównie górnych partii twarzy, np. tzw. “lwią zmarszczkę”, linie poziomą czoła, czy “kurze łapki”.

Zmarszczki w okolicy poddanej zabiegowi poddają się korekcji stopniowo. Pierwsze efekty będą widoczne po 2-3 dniach od iniekcji. Pełen efekt działania toksyny, czyli brak możliwości zmarszczenia mięśnia, widoczny jest między 10 a 14 dniem po zabiegu. Efekt utrzymuje się około 4-6 miesięcy i ustępuje także stopniowo. Botulina jest równie skuteczna u kobiet, jak i u mężczyzn. Przy systematycznym stosowaniu czas utrzymywania się efektów leczenia wydłuża się, co wiąże się ze zmniejszeniem częstotliwości kolejnych wstrzyknięć. Jeśli terapii nie powtórzymy, stan naszej skóry w okolicy poddanej terapii wróci do stanu wyjściowego jaki był bezpośrednio przed zabiegiem.

Szczegóły promocji

1) Wartość

20% od ceny regularnej zabiegu

2) Termin

Promocja obowiązuje w dn. 20.04.2024 r.

3) Ograniczenia

14 wolnych miejsc

4) Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować wizytę za pośrednictwem formularza rejestracyjnego lub telefonicznie, pod numerem tel. 58 58 58 805 w godzinach pracy Kliniki.

5) Regulamin promocji dostępny w Klinice