Klinika

 

Dlaczego INVICTA?

Klinika Anti Aging INVICTA powstała w 2010 r. z myślą o wszystkich tych, którzy – bez względu na wiek – pragną cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem. Klinika Anti-Aging INVICTA to kompleksowa oferta dla wymagających. Naszym Pacjentom proponujemy bogaty pakiet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetyki profesjonalnej.

Oferta Kliniki obejmuje ponadto konsultacje w obszarze m. in. dermatologii, trychologii, linergistyki, diagnostyki hormonalnej, diagnostyki skóry, endokrynologii, psychoterapii, genetyki czy immunologii. Nasi Pacjenci mają również dostęp do pełnej diagnostyki laboratoryjnej, wykonywanej w eksperckich Laboratoriach Medycznych INVICTA. Jakość badań potwierdzona została certyfikatem Diagnostics Excelence.

Wyjątkowe miejsce

Klinika Anti-Aging INVICTA to miejsce o wyjątkowym klimacie. Wierzymy, że prawdziwą jakość tworzy się dbając o szczegóły. Klinikę INVICTA zaprojektowano zgodnie z przyjętą filozofią anti aging. Intrygujące, estetyczne wnętrza, przyjemny, relaksujący zapach, nowoczesne i gustowne wyposażenie – wszystko to tworzy unikalną, komfortową i intymną atmosferę Kliniki.

Bezpieczeństwo zabiegów

Klinika Anti-Aging INVICTA to profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Działamy w oparciu o najnowsze standardy medyczne, kontrolowane przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Każdy zabieg poprzedza konsultacja ze specjalistą, pozwalająca na wybranie optymalnej drogi postępowania. Podczas spotkania specjalista ocenia stan zdrowia i doradza, jaki zabieg przyniesie najkorzystniejsze efekty. Dzięki zachowaniu tych zasad oraz wykorzystaniu certyfikowanego sprzętu zapewniamy naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa, gwarantuje system zarządzania ISO i potwierdza certyfikat Medical Excellence.

Filozofia kliniki

Medycyna Anti-Aging jest teoretyczną i praktyczną dziedziną wiedzy, której nadrzędnym celem jest pomoc ludziom w czerpaniu radości z długiego oraz zdrowego życia.

Radość z życia płynie przede wszystkim z jego jakości, a nie jedynie z trwania. Z tego powodu medycyna anti-aging do zdrowia i procesów związanych z upływem czasu podchodzi całościowo, kładąc nacisk na zapewnienie Pacjentom komfortu fizycznego i psychicznego.

Doświadczanie chorób związanych z wiekiem nie stoi w sprzeczności z czerpaniem radości z długowieczności i zdrowia. Wraz z postępowaniem procesu starzenia, coraz bardziej istotne staje się zachowanie zbalansowanego i higienicznego trybu życia, a także dobrej kondycji i samopoczucia.

Fundamenty medycyny Anti-Aging

Podstawą medycyny anti-aging jest dążenie do wyjaśnienia mechanizmów związanych ze starzeniem się organizmu. Wiele z nich – choć zasadniczo wpływa na procesy biologiczne – do tej pory pozostaje nieznanych. Jednocześnie – w toku wielotorowych analiz – odkryto liczne typowe czynniki starzenia, takie jak mutacje genetyczne, obniżenie funkcji komórek, wpływ wolnych rodników, pogorszenie odporności organizmu czy obniżenie poziomu hormonów.

Diagnostyka i wybór terapii w Anti-Aging

Powiązane z wiekiem zmiany fizyczne czy symptomy starzenia się organizmu mogą zostać zdiagnozowane poprzez badania naczyń krwionośnych, poziomu hormonów, narządów zmysłów itp. Przeprowadzenie szeroko zakrojonej analizy umożliwia z jednej strony wczesne wykrycie nieprawidłowości i rozpoczęcie leczenia, z drugiej zaś – sformułowanie wskazówek dotyczących trybu życia. Możliwie szybkie dostrzeżenie i pomiar oznak starzenia ma w przypadku medycyny anti-aging kluczowe znaczenie.

Równie istotne jest kompleksowe podejście do problemu. Medycyna anti-aging łączy doświadczenia i wiedzę z wielu obszarów, takich jak dermatologia, endokrynologia, immunologia, genetyka, medycyna ogólna, ortopedia, neurologia, psychologia czy dietetyka .Poprawa jakości życia pacjenta osiągana jest nie tylko poprzez działania kliniczne łączące doświadczenia różnych dziedzin, ale także dzięki wnikliwej analizie indywidualnego przypadku, poradom dietetycznym, programom ćwiczeń fizycznych czy sposobom radzenia sobie ze stresem. Ponadto przed podjęciem decyzji o zastosowaniu konkretnej terapii, lekarz medycyny estetycznej analizuje czynniki ryzyka i korzyści z wielu wariantów, na pierwszym miejscu stawiając bezpieczeństwo Pacjenta.

Nasz zespół

 

lek. med. Małgorzata Każmierczak - Oleszczuk

Kierownik Kliniki Anti-Aging INVICTA

Doświadczony lekarz specjalista dermatolog, z blisko 20-letnim stażem pracy. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną. Dziedzina ta szybko przekształciła się w jej życiową pasję. Dysponując szerokimi możliwościami indywidualnego doboru preparatów, jakie stwarza Klinika Invicta, wykorzystuje swoje kompetencje tworząc nową jakość w aspekcie estetyki wyglądu.

Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i poszukuje nowych możliwości, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych spotkaniach lekarzy-praktyków i wymieniając doświadczenia.

Jest członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji zrzeszających lekarzy, a także laureatką licznych konkursów wiedzy dermatologicznej. Posługuje się językiem angielskim.

W KliniceAnti-Aging INVICTA wykonuje zabiegi:

 • Cosmelan
 • Hydrobalans
 • Intralipoterapia iniekcyjna
 • Korekcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej typu A
 • Leczenie nadpotliwości
 • Mezoterapia
 • Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym
 • Modelowanie konturów twarzy
 • Odmładzanie dłoni
 • Pellingi chemiczne
 • Regeneris
 • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Porada medycyny estetycznej
lek. med. Halina Bartocha Stachurska

Lekarz dermatolog ze specjalizacją II stopnia

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów laserowych, w tym z użyciem lasera CO2. Specjalizuje się w obszarze nowoczesnych metod laserowych.

Wiedzę i doświadczenie zdobywa podczas licznych szkoleń i kongresów. Jest ekspertem w zakresie wykorzystania technik laserowych w medycynie estetycznej.

W KliniceAnti-Aging INVICTA wykonuje zabiegi:

 • Laserowe usuwanie łagodnych zmian skórnych
 • Likwidacja naczynek
 • Likwidacja przebarwień
 • Usuwanie brodawek wirusowych
 • Usuwanie brodawek, włókniaków, guzków
 • Usuwanie kępki żółtej powiek
 • Usuwanie kłykcin kończystych w okolicach narządów płciowych i odbytu
 • Usuwanie naczyniaka płaskiego
 • Usuwanie naczyniaków rubinowych
lek. med. Wojciech Jusza
 

Lekarz dermatolog

Absolwent Gdańskiej Akademii Medycznej. Od 1989 związany z Kliniką Kardiochirurgii oraz Pododdziałem Chirurgii Naczyń Akademii Medycznej w Gdańsku (założyciel Naukowego Kółka Kardiochirurgicznego).

W latach 1993-2000 asystent w powyższych Klinikach. W latach 2000-2004 pracownik Kliniki Chorób i Chirurgii Naczyń „Szpitale Polskie”. W latach 2004 -2009 pracownik w Oddziale Chorób i Chirurgii Naczyń Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku. Od roku 2000 prowadzi prywatną działalność medyczną.

Współautor wielu prac naukowych w dziedzinie chirurgii naczyń, kardiochirurgii i neurochirurgii. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyń, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i członek kandydat Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

W marcu 2005 roku współwykonawca pierwszej na wybrzeżu operacji żylaków metodą laserową (EVLT). W lipcu 2009 przeprowadził pierwszą na wybrzeżu operację żylaków metodą fali wysokiej częstotliwości (RFITT). W kwietniu 2010 pierwsza operacja żylaków odbytu metodą fali wysokiej częstotliwości (RFITTH). Swoje bogate doświadczenie zdobył we wiodących ośrodkach Europy i Polski zajmujących się laserowym leczeniem choroby żylakowej oraz pajączków żylnych, leczeniem falą wysokiej częstotliwości żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu oraz skleroterapią żylaków.

lek. med. Magdalena Sajnóg – der Kinderen

Lekarz medycyny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Szczególnie interesują ją nieinwazyjne techniki medycyny estetycznej i antiaging oraz zabiegi pozwalające na odzyskanie młodego wyglądu skóry twarzy. Pozostaje na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie anti-aging, biorąc aktywny udział w konferencjach i szkoleniach.

Płynnie mówi po angielsku. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki i uprawiać sport.

W KliniceAnti-Aging INVICTA wykonuje zabiegi:

 • Cosmelan
 • Hydromax
 • Korekcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej typu A
 • Leczenie nadpotliwości
 • Mezoterapia
 • Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym
 • Modelowanie konturów twarzy
 • Odmładzanie dłoni
 • Pellingi chemiczne
 • Regeneris- mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego
 • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Porada medycyny estetycznej
kosmetyczka Karolina Branicka
Kosmetyczka Karolina Branicka
Karolina Branicka swoją przygodę z nauką rozpoczęła od farmacji, gdzie miała okazję od podstaw zgłębić nauki chemiczne oraz biologiczne. Zawsze jednak czuła, że kosmetologia jest bliższa jej zainteresowaniom i to właśnie na tym kierunku postanowiła kontynuować studia.
Karolina wie jak ważne jest  ciągłe doskonalenie – z tego powodu nieustannie inwestuje w nowe szkolenia i kursy, podwyższając swoje kwalifikacje zawodowe. 

Posiada certyfikaty m. in. ze szkoleń i kursów:

 • Obsługa lasera diodowego w zakresie epilacji, fotoodmładzania i leczenia trądziku
 • Mezoterapia igłowa
 • Dermapen mezoterapia mikroigłowa
 • Pielęgnacja skóry peelingami chemicznymi
 • Plasma IQ – korekcja zmarszczek technologią ITP

Karolina posiada duże doświadczenie w stylizacji brwi, w obrębie jej zainteresowań leży też makijaż, a także zabiegi anti-aging

kosmetolog Milena Miedzielec
Milena Miedzielec - Klinika Anti AgingUkończyła studia licencjackie na kierunku SPA&Wellnes w WSTiH, następnie ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu specjalizując się w odnowie biologicznej. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje studiując kosmetologię w WSB.

Kosmetologia jest jej pasją, dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach. W 2017 roku realizowała cykl szkoleniowy beautyMED w Barcelonie gdzie uczyła się mezoterapii igłowej.

Posiada certyfikat m.in:

 • Novagroup – fototerapia i epilacja laserem diodowym
 • Blefaroplasytka powiek oraz redukcja zmarszczek Plasmą IQ
 • Mezoterapia mikroigłowa – Revisage Dermapen

 

Prywatnie interesuje się zdrowym trybem życia, prowadzi bloga kulinarnego na którym publikuje pomysły na fit przepisy własnego autorstwa

Galeria zdjęć

 

INVICTA Klinika Anti-Aging

(C.H Madison, III piętro)
ul. Rajska 10 Gdańsk

Rejestracja

tel. 58 58 58 805
kom. 784 370 185
e-mail: rejestracja.mes@invicta.pl

Nasi partnerzy

Copyright 2017 © INVICTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.