Kosmetyka Profesjonalna

Kosmetyka

Kosmetyka Profesjonalna opiera się na holistycznym podejściu w pielęgnacji zdrowia i urody skóry oraz jej przydatków. W zgodzie z fizjologią skóry zapobiega jej starzeniu, a skórze niedoskonałej przywraca piękny wygląd.

Klinika Anti-Aging Invicta wyróżnia się interdyscyplinarnością pozwalającą na pielęgnację i leczenie skóry pacjentów przez wielu specjalistów jednocześnie. Dzięki ścisłej współpracy lekarzy dermatologów, endokrynolofów, trychologów i kosmetologów podejmujemy z sukcesami wyzwania jakie stawia nam najbardziej wymagająca skóra.

W Klinice Anti-Aging INVICTA wykorzystujemy najnowsze osiągniecia kosmetyki i innowacyjne rozwiązania, by zapewnić Pacjentom odpowiednią jakość usług, komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Oferowane przez Klinikę zabiegi korzystnie wpływają na stan i wygląd skóry, a także zapobiegają efektom procesów starzenia i powstaniu niepożądanych zmian.

Wykwalifikowany personel wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej, udziela też porad dotyczących sposobów dbania o skórę. Bez względu na wiek i oczekiwania, każda kobieta znajdzie w Klinice Anti-Aging INVICTA coś dla siebie.

Pracujemy jedynie na wyrobach medycznych posiadających certyfikaty jakości oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Wiemy, że jedyną możliwością na skuteczne rozwiązanie problemu jest dotarcie do źródła, dlatego w diagnostyce problemów skórnych korzystamy z własnych laboratoriów Invicta oraz diagnostyki mikroskopowej.

Masz dodatkowe pytanie?

A może chcesz się umówić na BEZPŁATNĄ i NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ KONSULTACJĘ?

Jesteśmy po to by Ci pomóc!
Napisz do nas, odpowiemy lub oddzwonimy w możliwie najkrótszym czasie.

INVICTA Klinika Anti-Aging

(C.H Madison, III piętro)
ul. Rajska 10 Gdańsk

Rejestracja

tel. 58 58 58 805
kom. 784 370 185
e-mail: rejestracja.mes@invicta.pl

Nasi partnerzy

Copyright 2017 © INVICTA. Wszelkie prawa zastrzeżone.