Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi

Istnieją różne metody wykonywania makijażu permanentnego, szczególnie w przypadku brwi. Chcąc poddać się zabiegowi permanentnych brwi często zastanawiamy się, jaką metodę wybrać, jakie są między nimi różnice i która będzie najbardziej odpowiadać naszemu wyglądowi. To, co je wyróżnia to metoda pigmentowania, efekt końcowy oraz trwałość.

W klinice Invicta Anti Aging wykonuje się makijaż permanentny brwi dwiema metodami:

Metoda cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania jest rozwiązaniem dla tych kobiet, które chcą skorygować kształt swoich brwi i zaoszczędzić czas na codziennym malowaniu tej części twarzy

Metoda cieniowania polega na zabarwieniu pigmentem skóry, dzięki czemu można skorygować kształt brwi i ukryć ewentualne niedostatki, na przykład asymetrię brwi czy ich lekkie przerzedzenie. Tego rodzaju makijaż permanentny pozwala także zaakcentować kolor i sprawia, że brwi zawsze wyglądają nienagannie. Cieniowanie daje efekt podobny do tego, który można uzyskać przy pomocy kredki do brwi czy cienia.

Microblading

Metoda makijażu permanentnego brwi, która pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu końcowego. Efekt  microblading’u jest subtelny, bardzo naturalny i utrzymuje się około 1 roku – oczywiście w zależności od wpływu czynników zewnętrznych i rodzaju skóry. Uzyskany pojedynczy włosek jest bardzo cienki i jednocześnie trwały i bardzo trudno odróżnić go od prawdziwego. Co więcej zabieg jest sterylny, bezpieczny, praktycznie bezbolesny oraz nie powoduje opuchlizny.

 

Zobacz zdjęcia przed i EFEKT PO zabiegu