Nici rewitalizujące aż 50% taniej!

Tylko w kwietniu, tylko w wyjątkowej cenie! Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej by otrzymać zabieg nićmi rewitalizującymi PDO ze zniżką aż 50%.

Zabiegi nićmi rewitalizującymi są silnymi stymulatorami tkankowymi, oznacza to że bardzo intensywnie stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyczny. W efekcie aplikacji skóra naturalnie się przebudowuje i zagęszcza a efekt utrzymuje się bardzo długo.

Podstawowy zabieg rewitalizacji obejmuje implantację 10 nici PDO (po 5 nici na stronę twarzy lub podbródka). Można go rozszerzyć dodając kolejne nici symetrycznie na każdą stronę twarzy.  

Zgodnie z kwietniową promocją – każda Pacjentka, która skorzysta z dowolnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, otrzyma możliwość dokupienia nici rewitalizujących na dowolny, wybrany obszar (twarz, szyja, dekolt) ze zniżką 50%. Zabieg zostanie wykonany podczas tej samej wizyty u tego samego doktora.

W Klinice Anti-Aging zabiegi nićmi PDO wykonują lekarze:

  • lek. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk
  • lek. Michał Bartos
  • lek. Paula Walczak

1) Wartość

Kup zabieg z zakresu medycyny estetycznej, a zabieg z użyciem nici rewitalizujących otrzymasz ze zniżką 50%.

2) Termin

01.05 – 31.05.2023 r.

3) Ograniczenia

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w klinice.

4) Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować wizytę za pośrednictwem formularza rejestracyjnego lub telefonicznie, pod numerem tel. 58 58 58 805 w godzinach pracy Kliniki.

5) Regulamin promocji dostępny w Klinice.