Poznaj Zespół

lek. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Wenerolog, Kierownik Kliniki Invicta Anti-Aging

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego robi wrażenie. Podobnie jak efekty zabiegów wykonywanych przez kierowniczkę naszej kliniki. Doktor Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk to znakomita dermatolog (specjalizacja II stopnia), która swoją pasją do medycyny estetycznej zaraziła już niejednego pacjenta.

Doktor najczęściej spotkacie korzystając z zabiegów wymagających szczególnej precyzji - wypełniania kwasem hialuronowym, korekcji zmarszczek, mezoterapii czy podczas modelowaniu konturów twarzy. Doktor Małgorzata, poza leczeniem, pełni również w klinice funkcję kontrolera jakości - pieczołowicie dbając o dobór najwyższej jakości preparatów.

lekarz Magdalena Klunder Klinik Invicta Anti-Aging
lek. Magdalena Klunder

Lekarz Medycyny Estetycznej

Niech nie zwiedzie Was niewinna mina Doktor Magdy Klunder. To prawdziwa pogromczyni przebarwień, problemów ze ściskiem żuchwy i niekontrolowanego zgrzytania zębów. Doktor Klunder wykonuje również całe spektrum innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, m. in. wolumetrię, mezoterapię, zabiegi redukujące zmarszczki, likwidujące nadpotliwość, i in.

Wykształcenie zdobyła na obu biegunach Polski - kończąc Uniwersytet Medyczny w Gdańsku na północy oraz Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na południu. Czy można dalej mówić o pracy, gdy ta staje się pasją? Doktor Klunder po zakończeniu studiów niestrudzenie poszerza swoją wiedzę i zdobywa koleje umiejętności, będąc częstym uczestnikiem różnego rodzaju szkoleń z zakresu zabiegów odmładzających skórę.

lek. Magdalena Sajnóg-der Kinderen

Lekarz Medycyny Estetycznej

Jak najmniejsza ingerencja w naturę, jak największe wsparcie naturalnych procesów - to dewiza przyświecająca podejściu Doktor Magdaleny do tematu odwracania procesów starzenia. Polega ono na czerpaniu z nieinwazyjnych metod odmładzania ciała, równie skutecznych, a czasami nawet bardziej, co tradycyjne zabiegi.

Idea anti-aging zakłada holistyczne podejście do zapobiegania starzeniu i oznacza połączenie zabiegów odmładzających ze zmianą stylu życia, w tym diety. Więcej dowiecie się odwiedzając gabinet Doktor Magdaleny, aktywnego członka Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Anti-Aging.

lek. halina bartocha stachurska Klinika Invicta Anti-Aging
lek. Halina Bartocha-Stachurska

Dermatolog, Wenerolog

Doktor Halinę spotkacie w gabinecie, w którym wykonywane są zabiegi nowoczesnym laserem,w tym laserem CO2. Doktor specjalizuje się w zabiegach zamykających naczynka, usuwających zmiany skórne czy redukujących blizny. Laser frakcyjny w dłoniach specjalisty pomaga skutecznie odmłodzić skórę, a także usunąć przebarwienia pozapalne.

Karolina Mochr Invicta Anti-Aging
lek. Karolina Mohr

Dermatolog, wenerolog

Pani Karolina Mohr jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a obecnie poszerza. Jej specjalnością są diagnostyka i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci.
W naszej klinice świadczy porady dermatologiczne, wykonuje zabiegi z zakresu leczenia trądziku i zmian potrądzikowych, laserowego usuwania zmian skórnych, blizn i rozstępów.

lek. Wojciech Jusza Klinika Anti-Aging Invicta
lek. Wojciech Jusza

Chirurg Naczyniowy, Flebolog

Poznajcie chirurga naczyniowego, który jako pierwszy na wybrzeżu przeprowadził szereg operacji z wykorzystaniem nowoczesnych technik laserowych (EVLT 2005, RFITT 2009, RFITTH 2010).

Doktor Jusza, na usuwaniu żylaków, zna się jak mało kto - swoje bogate doświadczenie zdobył we wiodących ośrodkach Europy i Polski zajmujących się laserowym leczeniem choroby żylakowej oraz pajączków żylnych, leczeniem falą wysokiej częstotliwości żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu oraz skleroterapią żylaków.

Ewelina Kreft dyplomowany Kosmetolog Invicta Angi-Aging
Ewelina Kreft

Kosmetolog

Czy można pogodzić po brzegi wypełniony grafik z ciągłym śledzeniem najnowszych trendów, gdy doba ma 24 godziny? Można! Pod warunkiem, że praca to pasja. Ewelina jest kosmetologiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nie widać? No właśnie! Dlatego najlepiej od razu zarezerwować jak najdłuższy zabieg, by mieć okazję dokładnie wypytać o sekretne metody dbania o młody wygląd.

Ewelina jest dyplomowanym kosmetologiem, ale nieustannie poszerza wiedzę z branży beauty. To Ona trzyma rękę na pulsie, regularnie wprowadzając nowości do oferty naszej kliniki.

Kosmetolog Milena Miedzielec Klinika Anti0Aging Invicta
Milena Mikulska

Kosmetolog, Podolog

Odkąd człowiek zszedł na ziemię, stopy zaczęły odgrywać kluczową rolę w jego życiu, dlatego, by było szczęśliwe, trzeba o nie regularnie dbać. Z każdym, nawet najmniejszym "stopowym problemem", warto zgłosić się do naszego dyplomowanego podologa - Mileny Mikulskiej.

Wszechstronność Pani Mileny polega na tym, że leczy dosłownie - od stóp, do głów - specjalizując się również w odnowie biologicznej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku SPA&Wellnes w WSTiH, a następnie sięgnęła po tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Kosmetolog Karolina Kaja Linowska Invicta Klinika Anti-Aging
Karolina Kaja Linowska

Kosmetolog

Kaja jest wszechstronnym kosmetologiem od zadań specjalnych - pracę naukową poświęciła medycznym metodom redukcji cellulitu, a po jej zakończeniu oddała się w wir szkoleń, m. in. z eksfoliacji, epilacji i leczenia trądziku.

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, po czym przybyła na Pomorze, by misję odmładzania Polski zacząć od jej północnych rubieży.

Linergistka Aneta Skowrońska Invicta Klinika Anti-Aging
Aneta Skowrońska

Linergistka

Wiecie czym zajmuje się linergistka? To mistrzyni w dobieraniu idealnego koloru pigmentu do danego typu urody. Dzięki temu makijaż nadaje twarzy nie tylko idealny kształt, ale znakomicie współgra z jej naturalnym kolorem.

Aneta Skowrońska doskonale wie jak to robić, na co dzień wykonując mikropigmentację brwi, powiek oraz ust. W naszej galerii możecie zobaczyć efekty jej pracy.

Rejestratorka Marta Swidzinska Klinika Anti-Aging Invicta
Marta Świdzińska

Rejestratorka

Martę Świdzińską spotkacie w rejestracji naszej Kliniki. Odpowie na Wasze pytania i skieruje do odpowiedniego specjalisty.
Marta swoją przyszłość wiąże z branżą beauty, pilnie studiując kosmetologię w WSZ.

Ukończyła już kursy piercingu oraz wiele szkoleń z zakresu kosmetyki, dzięki czemu, gdy odbierze od Was telefon, doskonale będzie widziała jak pomóc i zarekomenduje odpowiedni zabieg lub konsultację.