Poznaj Zespół

lek.med. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Specjalista dermatolog – wenerolog

Doktor Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk od ponad 20 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Jest kierownikiem do spraw medycznych Kliniki Anti-Aging od czasu jej powstania. Jej umiejętność szerokiego spojrzenia na każdego pacjenta sprawia, że zabiegi, które wykonuje wydobywają naturalne piękno i mają na celu spowolnienie procesów starzenia. Dewizą w jej pracy z pacjentami jest indywidualne podejście, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że jest lekarzem, którego pacjenci często polecają po wizycie innym. Zadowolenie pacjentów jest jej radością i satysfakcją.

lek. Magdalena Sajnóg-der Kinderen

Lekarz Medycyny Estetycznej

Jak najmniejsza ingerencja w naturę, jak największe wsparcie naturalnych procesów - to dewiza przyświecająca podejściu Doktor Magdaleny do tematu odwracania procesów starzenia. Polega ono na czerpaniu z nieinwazyjnych metod odmładzania ciała, równie skutecznych, a czasami nawet bardziej, co tradycyjne zabiegi.

Idea anti-aging zakłada holistyczne podejście do zapobiegania starzeniu i oznacza połączenie zabiegów odmładzających ze zmianą stylu życia, w tym diety. Więcej dowiecie się odwiedzając gabinet Doktor Magdaleny, aktywnego członka Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Anti-Aging.

lek. Halina Bartocha-Stachurska

Dermatolog, Wenerolog

Doktor Halinę spotkacie w gabinecie, w którym wykonywane są zabiegi nowoczesnym laserem,w tym laserem CO2. Doktor specjalizuje się w zabiegach zamykających naczynka, usuwających zmiany skórne czy redukujących blizny. Laser frakcyjny w dłoniach specjalisty pomaga skutecznie odmłodzić skórę, a także usunąć przebarwienia pozapalne.

lek. Michał Bartos

Lekarz Medycyny Estetycznej, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.

Na co dzień pracuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala im. Św. Wojciecha na Zaspie w Gdańsku gdzie realizuje program szkolenia specjalizacyjnego, zajmując się zdrowiem kobiet i narodzinami ich dzieci. Jego pasją są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging wykonywane w celu podkreślenia naturalnego piękna i indywidualnych cech każdej twarzy. Jest absolwentem kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy z Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, które ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę stosuje w codziennej pracy z wykorzystaniem nici liftingujących, rewitalizujących, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, boosterów czy mezoterapii.

lek. Ewa Sokołowska

Okulista

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Na co dzień pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku.

Specjalizuje się w operacjach z zakresu okuloplastyki, chirurgii zaćmy, laseroterapii w jaskrze i schorzeniach siatkówki retinopatii wcześniaków.
W naszej klinice zajmuje się zabiegami z zakresu plastyki powiek dolnych i górnych.
Wolny czas spędza na rolkach lub na wycieczkach w lesie.

lek. Agnieszka Brzezicka

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach, obecnie na ostatnim roku specjalizacji z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Swoje kwalifikacje stale podnosi uczestnicząc w kongresach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej. Jest też autorką i współautorką publikacji dotyczących komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej i ich zastosowania. Ma otwarty przewód doktorski dotyczący wpływu w/w komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej w terapii trudno gojących się ran.
Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Codzienna praca na oddziale chirurgii plastycznej pozwala jej na zdobycie i pogłębianie doświadczenia zawodowego w szeroko pojętej chirurgii plastycznej, na którą składa się chirurgia estetyczna, rekonstrukcyjna a także leczenie oparzeń. Wysokie poczucie estetyki, wyobraźnia a nade wszystko dbałość o zdrowie i życie pacjenta towarzyszą je w pracy każdego dnia.
W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu plastyki powiek górnych, usuwania zmian skórnych i nowotworowych, chirurgicznej korekcji blizn pourazowych i pooparzeniowych.

lek. Wojciech Jusza Klinika Anti-Aging Invicta
lek. Wojciech Jusza

Chirurg Naczyniowy, Flebolog

Poznajcie chirurga naczyniowego, który jako pierwszy na wybrzeżu przeprowadził szereg operacji z wykorzystaniem nowoczesnych technik laserowych (EVLT 2005, RFITT 2009, RFITTH 2010).

Doktor Jusza, na usuwaniu żylaków, zna się jak mało kto - swoje bogate doświadczenie zdobył we wiodących ośrodkach Europy i Polski zajmujących się laserowym leczeniem choroby żylakowej oraz pajączków żylnych, leczeniem falą wysokiej częstotliwości żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu oraz skleroterapią żylaków.

lek. Marta Błaszczak

Ginekolog, położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Tczewskim Szpitalu S.A., poradniach ginekologicznych oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Kuopio w Finlandii (Kuopio University Hospital).

Na co dzień specjalizuje się w kolposkopii, która obok cytologii jest jednym z najważniejszych badań ginekologicznych.
Cechuje ją cierpliwość, delikatność i duża empatia. W jej pracy najważniejsze jest wsłuchanie się w potrzeby pacjentki oraz zaopiekowanie się nią od początku do końca.

W Klinice Anti-Aging wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz rewitalizacji okolic intymnych.

Prywatnie uwielbia dobre książki i podróże, szczególnie po Włoszech. Jej ogromną pasją są także filmy, co w przeszłości skłoniło ją także do pełnienia funkcji lekarza na festiwalu filmowym w Gdyni.

lek. Karolina Mohr

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Posiada liczne certyfikaty z zakresu dermoskopii, zabiegów laserem CO2, zabiegów medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe).

W Klinice świadczy usługi z zakresu dermatologii i wenerologii, dermoskopowej oceny znamion. Zajmuje się również pobieraniem wycinków skóry do badania histopatologicznego, kriochirurgicznym usuwaniem zmian skórnych, oraz zabiegami z użyciem lasera CO2.

Prywatnie lubi pływanie oraz języki obce (angielski, niemiecki, hiszpański).

Milena Mikulska

Kosmetolog, Podolog

Wszechstronnie wykształcony kosmetolog, specjalista podolog.
W swojej pracy stawia na terapię ściśle współpracując z lekarzami różnych specjalizacji.
Dzięki dogłębnej znajomości takich zagadnień jak dermatologia, fizjologia, dietetyka i farmakologia świadczy holistyczne usługi pielęgnacyjno-zdrowotne.
"Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki" - Leonardo da Vinci

Dominika van der Walt

Kosmetolog, Linergistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

W naszej Klinice zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego, który jest jej pasją już od 2013 roku. Uczestniczka wielu szkoleń oraz warsztatów poświęconych makijażowi permanentnemu.
Pracuje zgodnie z zasadą: „Makijaż permanentny powinien wyglądać bardzo naturalnie, delikatnie podkreślać urodę i absolutnie nie może być przerysowany.”.

Karolina Kaja Linowska

Kosmetolog

Kaja jest wszechstronnym kosmetologiem od zadań specjalnych - pracę naukową poświęciła medycznym metodom redukcji cellulitu, a po jej zakończeniu oddała się w wir szkoleń, m. in. z eksfoliacji, epilacji i leczenia trądziku.

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, po czym przybyła na Pomorze, by misję odmładzania Polski zacząć od jej północnych rubieży.