Poznaj Zespół

lek. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Wenerolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego robi wrażenie. Podobnie jak efekty zabiegów wykonywanych przez kierowniczkę naszej kliniki. Doktor Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk to znakomita dermatolog (specjalizacja II stopnia), która swoją pasją do medycyny estetycznej zaraziła już niejednego pacjenta.

Doktor najczęściej spotkacie korzystając z zabiegów wymagających szczególnej precyzji - wypełniania kwasem hialuronowym, korekcji zmarszczek, mezoterapii czy podczas modelowaniu konturów twarzy. Doktor Małgorzata, poza leczeniem, pełni również w klinice funkcję kontrolera jakości - pieczołowicie dbając o dobór najwyższej jakości preparatów.

lek. Magdalena Sajnóg-der Kinderen

Lekarz Medycyny Estetycznej

Jak najmniejsza ingerencja w naturę, jak największe wsparcie naturalnych procesów - to dewiza przyświecająca podejściu Doktor Magdaleny do tematu odwracania procesów starzenia. Polega ono na czerpaniu z nieinwazyjnych metod odmładzania ciała, równie skutecznych, a czasami nawet bardziej, co tradycyjne zabiegi.

Idea anti-aging zakłada holistyczne podejście do zapobiegania starzeniu i oznacza połączenie zabiegów odmładzających ze zmianą stylu życia, w tym diety. Więcej dowiecie się odwiedzając gabinet Doktor Magdaleny, aktywnego członka Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Anti-Aging.

lek. halina bartocha stachurska Klinika Invicta Anti-Aging
lek. Halina Bartocha-Stachurska

Dermatolog, Wenerolog

Doktor Halinę spotkacie w gabinecie, w którym wykonywane są zabiegi nowoczesnym laserem,w tym laserem CO2. Doktor specjalizuje się w zabiegach zamykających naczynka, usuwających zmiany skórne czy redukujących blizny. Laser frakcyjny w dłoniach specjalisty pomaga skutecznie odmłodzić skórę, a także usunąć przebarwienia pozapalne.

lek. Michał Bartos

Lekarz Medycyny Estetycznej, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.

Na co dzień pracuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala im. Św. Wojciecha na Zaspie w Gdańsku gdzie realizuje program szkolenia specjalizacyjnego, zajmując się zdrowiem kobiet i narodzinami ich dzieci. Jego pasją są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging wykonywane w celu podkreślenia naturalnego piękna i indywidualnych cech każdej twarzy. Jest absolwentem kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy z Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, które ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę stosuje w codziennej pracy z wykorzystaniem nici liftingujących, rewitalizujących, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, boosterów czy mezoterapii.

Karolina Mochr Invicta Anti-Aging
lek. Karolina Mohr

Dermatolog, wenerolog

Pani Karolina Mohr jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jej specjalnością są diagnostyka i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci.
W naszej klinice świadczy porady dermatologiczne, wykonuje zabiegi z zakresu leczenia trądziku i zmian potrądzikowych, laserowego usuwania zmian skórnych, blizn i rozstępów.

lek. Wojciech Jusza Klinika Anti-Aging Invicta
lek. Wojciech Jusza

Chirurg Naczyniowy, Flebolog

Poznajcie chirurga naczyniowego, który jako pierwszy na wybrzeżu przeprowadził szereg operacji z wykorzystaniem nowoczesnych technik laserowych (EVLT 2005, RFITT 2009, RFITTH 2010).

Doktor Jusza, na usuwaniu żylaków, zna się jak mało kto - swoje bogate doświadczenie zdobył we wiodących ośrodkach Europy i Polski zajmujących się laserowym leczeniem choroby żylakowej oraz pajączków żylnych, leczeniem falą wysokiej częstotliwości żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu oraz skleroterapią żylaków.

Milena Mikulska
Milena Mikulska

Kosmetolog, Podolog

Wszechstronnie wykształcony kosmetolog, specjalista podolog.
W swojej pracy stawia na terapię ściśle współpracując z lekarzami różnych specjalizacji.
Dzięki dogłębnej znajomości takich zagadnień jak dermatologia, fizjologia, dietetyka i farmakologia świadczy holistyczne usługi pielęgnacyjno-zdrowotne.
"Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki" - Leonardo da Vinci

Kosmetolog Karolina Kaja Linowska Invicta Klinika Anti-Aging
Karolina Kaja Linowska

Kosmetolog

Kaja jest wszechstronnym kosmetologiem od zadań specjalnych - pracę naukową poświęciła medycznym metodom redukcji cellulitu, a po jej zakończeniu oddała się w wir szkoleń, m. in. z eksfoliacji, epilacji i leczenia trądziku.

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, po czym przybyła na Pomorze, by misję odmładzania Polski zacząć od jej północnych rubieży.