G-Shot i O-Shot – popraw jakość doznań seksualnych

Odkryj rewolucyjne zabiegi poprawiające jakość życia intymnego! Skorzystaj z wyjątkowej promocji na zabiegi O-Shot i G-Shot, które teraz są dostępne w atrakcyjnych cenach:

Nowy wymiar przyjemności z zabiegiem O-shot i G-shot!

Poprawa satysfakcji seksualnej: Zwiększona wrażliwość i intensywność orgazmów.

Rewitalizacja intymnych okolic: Odmłodzenie i poprawa elastyczności tkanek.

Naturalność i bezpieczeństwo: Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego z własnej krwi eliminuje ryzyko reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, co minimalizuje ryzyko powikłań.

Minimalna inwazyjność: Krótki czas zabiegu i szybki powrót do codziennych aktywności.

Poprawa pewności siebie: Lepsze samopoczucie i większa satysfakcja z życia intymnego.

Ważne Informacje

Każda pacjentka korzystająca z naszych usług po raz pierwszy musi najpierw odbyć konsultację lekarską. Jeśli posiadasz aktualny wynik cytologii i jest on poprawny, możliwe jest umówienie się bezpośrednio na zabieg. Pamiętaj, że to lekarz ostatecznie decyduje, czy zabieg może się odbyć. Zabieg nie może być wykonany, jeśli jesteś w trakcie miesiączki.

1) Wartość

G-Shot: 1500 zł ➡︎ 1200 zł

O-Shot: 1200 zł ➡︎ 1000 zł

2) Termin

Promocja obowiązuje do 31.08.2024

3) Ograniczenia

Do przeprowadzenia zabiegu wymagana jest aktualna cytologia (maksymalnie może być wykonana rok wcześniej) . Zabieg nie może być wykonany, jeśli jesteś w trakcie miesiączki. Ostateczną decyzję o przeprowadzeniu zabiegu podejmuje lekarz.

4) Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować wizytę za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na dole strony lub telefonicznie, pod numerem 58 58 58 805 w godzinach pracy Kliniki.

5) Regulamin promocji dostępny w Klinice.