Poznaj Zespół

Lekarz Katarzyna Gross-Kępińska (Tyrkin)

W Klinice Anti-Aging INVICTA przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Doświadczenie oraz wiedzę zdobywa m.in. na zjazdach ESHRE, stażach w China Medical University Taichung (Tajwan), Saint Bartolome National Hospital Lima (Peru) oraz Nykøbing Falster Hospital (Dania), a także jako wykładowczyni na kierunku Seksuologia Praktyczna w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Specjalizuje się w seksuologii klinicznej, andrologii klinicznej, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. W Klinice Anti-Aging INVICTA zajmuje się ginekologią estetyczną.

W obszarze jej zainteresowań szczególne miejsce zajmuje tematyka dysfunkcji sfery seksualnej, która ma swoje odzwierciedlenie w życiu codziennym pacjentów.
Specjalnym zainteresowaniem stała się również dziedzina ginekologii estetycznej, która ze sferą seksualną ma wiele powiązań.

Lekarz Agnieszka Brzezicka

W Klinice Anti-Aging INVICTA przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i blefaroplastyki.

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, po zakończonej specjalizacji z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Codzienna praca na oddziale chirurgii plastycznej pozwoliła na zdobycie i pogłębianie doświadczenia zawodowego w szeroko pojętej chirurgii plastycznej, na którą składają się: chirurgia estetyczna, rekonstrukcyjna a także leczenie oparzeń. Wysokie poczucie estetyki, wyobraźnia, a nade wszystko dbałość o zdrowie i życie pacjenta, towarzyszą w jej pracy każdego dnia.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej. Jest też autorką oraz współautorką publikacji dotyczących komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej i ich zastosowania. Obecnie ma otwarty przewód doktorski dotyczący wpływu w/w komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej w terapii trudno gojących się ran.

Prywatnie jest otwartą, komunikatywną i bardzo empatyczną osobą. W ludziach widzi dobro i piękno. Wierzy, że blask jest w każdym z nas, niekiedy jedynie trzeba pomóc w wydobyciu go. Wolne chwile spędza aktywnie, podróżując w różne zakątki świata. Kocha sport.

Lekarz Milena Kabatnik

W Klinice Anti-Aging INVICTA przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zabiegowe zdobyła m.in. w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Medicover. W 2021 r. złożyła Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii.

Na co dzień specjalizuje się w seksuologii klinicznej oraz ginekologii estetycznej. Pani doktor zdobyła specjalizację w zakresie leczenia zaburzeń seksualnych nowoczesnymi zabiegami z tej dziedziny.

Prywatnie, szczęśliwa żona i mama, ogromna pasjonatka swojej pracy, lekarka pełna empatii.

Lekarz Magdalena Sajnóg-der Kinderen

W Klinice Anti-Aging zajmuje się medycyną estetyczną

Jak najmniejsza ingerencja w naturę, jak największe wsparcie naturalnych procesów - to dewiza przyświecająca podejściu doktor Magdaleny do tematu odwracania procesów starzenia. Potrafi połączyć medyczną wiedzę w działaniu na rzecz naturalnego odmładzania twarzy i ciała.

Idea anti-aging zakłada holistyczne podejście do zapobiegania starzeniu i oznacza połączenie zabiegów odmładzających ze zmianą stylu życia, w tym diety.
Więcej dowiecie się odwiedzając gabinet Pani Doktor, aktywnego członka Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Anti-Aging.

Lekarz Halina Bartocha-Stachurska

W Klinice Anti-Aging zajmuje się dermatologią i laseroterapią

Doktor Halina związana jest z naszą kliniką od początku jej powstania.

Spotkacie ją w gabinecie, w którym wykonywane są zabiegi nowoczesnym laserem, w tym laserem CO2.
Doktor specjalizuje się w zabiegach zamykających naczynka, usuwających zmiany skórne czy zabiegach redukujących blizny, zaś laser frakcyjny w dłoniach tego doświadczonego specjalisty pomaga skutecznie odmłodzić skórę, a także usunąć przebarwienia pozapalne.

Lekarz Michał Bartos

W Klinice Anti-Aging zajmuje się medycyną estetyczną oraz ginekologią estetyczną

Na co dzień pracuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala im. Św. Wojciecha na Zaspie w Gdańsku, gdzie realizuje program szkolenia specjalizacyjnego, zajmując się zdrowiem kobiet i narodzinami ich dzieci.
Jego pasją są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging wykonywane w celu podkreślenia naturalnego piękna i indywidualnych cech każdego pacjenta.

Jest absolwentem kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy z Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, które ukończył z wynikiem bardzo dobrym.
Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę stosuje w codziennej pracy z wykorzystaniem nici liftingujących, rewitalizujących, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, boosterów czy mezoterapii.

Lekarz Karolina Mohr

W Klinice Anti-Aging zajmuje się dermatologią, laseroterapią i medycyną estetyczną.

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Na co dzień związana z Oddziałem Dermatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku, gdzie ukończyła specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Posiada liczne certyfikaty z zakresu dermoskopii, zabiegów laserem CO2, zabiegów medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe).

W Klinice świadczy usługi z zakresu dermatologii i wenerologii, dermoskopowej oceny znamion. Zajmuje się również pobieraniem wycinków skóry do badania histopatologicznego, kriochirurgicznym usuwaniem zmian skórnych oraz zabiegami z użyciem lasera CO2.

Prywatnie lubi pływanie oraz języki obce (angielski, niemiecki, hiszpański).

Lekarz Marta Błaszczak

W Klinice Anti-Aging przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Tczewskim Szpitalu S.A., poradniach ginekologicznych oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Kuopio w Finlandii (Kuopio University Hospital).

Na co dzień specjalizuje się w kolposkopii, która obok cytologii jest jednym z najważniejszych badań ginekologicznych.
Cechuje ją cierpliwość, delikatność i duża empatia. W jej pracy najważniejsze jest wsłuchanie się w potrzeby pacjentki oraz zaopiekowanie się nią od początku do końca.

W Klinice Anti-Aging wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz rewitalizacji okolic intymnych.

Prywatnie uwielbia dobre książki i podróże, szczególnie po Włoszech. Jej ogromną pasją są także filmy, co w przeszłości skłoniło ją także do pełnienia funkcji lekarza na festiwalu filmowym w Gdyni.

Lekarz Ewa Sokołowska

W Klinice Anti-Aging zajmuje się blefaroplastyką

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova.
Na co dzień pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku.

Specjalizuje się w operacjach z zakresu okuloplastyki, chirurgii zaćmy, laseroterapii w jaskrze i schorzeniach siatkówki retinopatii wcześniaków.

W naszej klinice zajmuje się zabiegami z zakresu plastyki powiek dolnych i górnych.

Wolny czas spędza na rolkach lub na wycieczkach po lesie.

paula walczak
Lekarz Paula Truszkowska (Walczak)

W Klinice Anti-Aging zajmuje się medycyną estetyczną i trychologią

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od początku swojej medycznej kariery związana z kołem Dermatologii i Wenerologii GUMed. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Medycyna Estetyczna od zawsze była jej pasją. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając zabiegi do potrzeb danej skóry i włosów. W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo i jak najbardziej naturalny efekt. Certyfikowany trycholog medyczny zajmujący się problemami skóry głowy. Aktywny członek wielu konferencji i stowarzyszeń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging.

Lekarz Marta Walikowska

W Klinice Anti-Aging wykonuje chirurgiczne wycinanie zmian skórnych

Absolwentka wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Reprezentowała uczelnię na międzynarodowych konferencjach naukowych.
Pani Doktor uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach, m.in. szkolenie z zakresu leczenia ran przewlekłych, w specjalizującej się w tym klinice Podos w Warszawie, kurs dermoskopii podczas 14 Akademii Dermatologii i Alergologii w Warszawie oraz kurs w zakresie bezpieczeństwa i interdyscyplinarnej opieki nad pacjentem chirurgicznym, organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie.
Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kongresach i kursach, ale też ważny jest dla niej aspekt współpracy z pacjentem, dlatego przeszłam szkolenia psychologiczne w zakresie komunikacji z pacjentem.

Na co dzień pracuję na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Św. Wincentego a Paulo jako lekarz rezydent. Interesuję się dermatochirurgią.

W naszej klinice zajmuje się usuwaniem zmian skórnych i nowotworowych, chirurgiczną korekcją blizn pourazowych i pooparzeniowych. Pani doktor wykorzystuje swoje doświadczenie wykonując również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Oprócz pracy pasjonuje się rysunkiem i malarstwem, jeździ konno.

lek. dent. Dorota Cudnik
Lek. dent. Dorota Cudnik

W Klinice Anti-Aging INVICTA zajmuje się medycyną estetyczną

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej z pasją i zaangażowaniem. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów, aktywnie zdobywała dodatkową wiedzę m.in. uczestnicząc w Kole Naukowym oraz kursach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Obecnie rozwija swoje kwalifikacje, oraz umiejętności praktyczne na polskich i zagranicznych kongresach u docenianych na świecie specjalistów.

W Klinice Anti-Aging INVICTA wykonuje zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (botoks), kwasu hialuronowego i biostymulatorów. Przeprowadza modelowanie ust, zabiegi regenerujące skórę i przywracające jej dobrą kondycję oraz blask.

Pacjenci bardzo cenią panią doktor za wiedzę, empatię i delikatność w wykonywanych zabiegach. Jest niesamowicie skupiona na dobrym i skutecznym zaplanowaniu procesu leczenia, dążąc do wymarzonego efektu końcowego oczekiwanego przez pacjenta.

agnieszka kuczkowska
Agnieszka Kuczkowska

W Klinice Anti-Aging INVICTA pracuje jako jest kosmetyczka

Swoją wiedzę zdobywa na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Posiada certyfikaty: depilacja laserowa Primelase ITP Biomedical Company, LPG Medical Cellu Alliance ITP Biomedical Company, Laminacja i stylizacja brwi i rzęs.

Światem beauty zainteresowała się początkowo z chęci lepszego poznania własnej skóry – zainteresowanie w krótkim czasie przekształciło się jednak w ogromną pasję.

Prywatnie studentka poszerzająca swoje umiejętności i wiedzę w zakresie kosmetologii.

Aleksandra Strzelecka

W Klinice Anti-Aging zajmuje się podologią.

Podologia jest jej pasją. Zawsze stara się wsłuchiwać w potrzeby pacjentów. Oprócz efektów leczniczych, stawia też na estetykę swojej pracy. Lubi widzieć szybkie efekty swojej pracy i ulgę pacjentów, to ją motywuje do dalszych działań. Zadowolenie pacjentów jest jej radością i satysfakcją.

Marta Jackiewicz

Kosmetolog

Mgr Marta Jackiewicz to wieloletni praktyk w dziedzinie kosmetologii medycznej i kosmetyki profesjonalnej. Ukończyła Akademię Morską w Gdyni, Wyższą Szkołę Zawodową Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Dodatkowo posiada certyfikaty z zakresu mezoterapii igłowej, laseroterapii oraz medycznych peelingów chemicznych. Praca w Invicta daje jej możliwość rozwoju osobistego, zdobycie nowych umiejętności oraz poszerzenie wiedzy poprzez szereg szkoleń. Wolny czas spędza z rodziną, lubi podróże oraz zajmuje się pielęgnacją ogrodu.

Karolina Kaja Linowska

Kosmetolog

Kaja jest wszechstronnym kosmetologiem od zadań specjalnych - pracę naukową poświęciła medycznym metodom redukcji cellulitu, a po jej zakończeniu oddała się w wir szkoleń, m. in. z eksfoliacji, epilacji i leczenia trądziku.

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, po czym przybyła na Pomorze.

Milena Mikulska

Kosmetolog, Podolog

Wszechstronnie wykształcony kosmetolog, specjalista podolog.
W swojej pracy stawia na terapię ściśle współpracując z lekarzami różnych specjalizacji.
Dzięki dogłębnej znajomości takich zagadnień jak dermatologia, fizjologia, dietetyka i farmakologia świadczy holistyczne usługi pielęgnacyjno-zdrowotne.
"Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki" - Leonardo da Vinci