Nasze podejście

post-image

Nazwę Anti-Aging trudno wymówić. Jest to tak młody kierunek w medycynie, że nie powstał jeszcze jego dobry polski odpowiednik. Powstała natomiast nasz klinika 🙂

Cieszymy się, że jako jedni z pierwszych w Polsce możemy zaproponować Wam bogatą ofertę zabiegów, bazujących na stymulowaniu naturalnych procesów powstrzymujących starzenie.

Ale Anti-Aging to nie tylko odmładzanie. W szerszym znaczeniu, termin oznacza zachowanie zdrowia jak najdłużej. W takim kontekście medycyna estetyczna to nie tylko atrakcyjny wygląd, czyli skóra pozbawiona zmarszczek i niedoskonałości, ale przede wszystkim skóra zadbana u podstaw – odpowiednio odżywiona, zbalansowana, prawidłowo nawilżona i właściwie zabezpieczona przed czynnikami szkodliwymi.

Medycyna Anti-Aging bazuje na wiedzy interdyscyplinarnej, dlatego nasz zespół liczy nie jedną, a dziesięć osób. Każda z nich, poza standardowymi zabiegami, specjalizuje się w określonych dziedzinach, takich jak: podologia, dermatologia, linergistyka, chirurgia naczyniowa, i inne.

Jesteśmy jedyną kliniką medycyny estetycznej w północnej Polsce, która posiada certyfikat ISO – zaświadczający wysoką jakość świadczonych usług, oraz dbałość o ochronę środowiska.

Ewelina Kreft, Koordynator Kliniki Invicta Anti-Aging

Nasza tajemnica

Zdradzimy Wam też jeden sekret – każdy, kto po raz pierwszy pojawia się w naszej klinice, bardzo szybko staje się naszym stałym gościem.

Co innego przeczytać, że pracujemy na nowoczesnym, komfortowym dla Pacjentów sprzęcie, a co innego doświadczyć tego na własnej skórze.
Podobnie jest z naszym zespołem, który bardzo odpowiedzialnie realizuje swoją pasję, czego nie odda tego żaden opis na stronie, a tym bardziej – reklama.

Przekonajcie się o tym sami, czekamy na Was w kameralnej przestrzeni naszej kliniki.