jak dbać o skórę jesienią

Jak dbać o skórę jesienią?

Wakacje są cudownym czasem beztroski i odpoczynku. Z letniego urlopu wracamy szczęśliwi, pełni energii i planów na następne miesiące. Jednak często, godziny spędzone na słońcu pozostawiają na niej pamiątki, które nie zdobią naszej skóry, w tak wyjątkowy sposób, jak piękna złocista opalenizna. Mowa tu przede wszystkim o przebarwieniach posłonecznych, popękanych naczynkach, trądziku czy przesuszeniu skóry spowodowanym nadmiernym opalaniem. Na szczęście są skuteczne sposoby, aby się ich pozbyć.

Nici PDO - Zabieg nićmi rewitalizującymi PDO

Lifting bez skalpela – Nici PDO

Chyba każdy z nas marzy o tym, by jak najdłużej cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem. Niestety wraz z upływem czasu, zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne, a skóra mniej napięta. Zmianie ulega również owal twarzy, opadają bowiem policzki, a żuchwa wysuwa się do przodu. Procesu starzenia nie da się zatrzymać, jednak gabinety medycyny estetycznej oferują bezpieczne zabiegi bez użycia skalpela, dzięki którym można go spowolnić. Jednym z najpopularniejszych i dających najbardziej spektakularne efekty rozwiązań odmładzających oraz korygujących niedoskonałości skóry są nici PDO.

co to jest mezoterapia

Co to jest mezoterapia? Czy warto?

Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym, którego nie da się zatrzymać. Są jednak skuteczne sposoby, by ten proces opóźnić i sprawić, że jego objawy będą mniej widoczne. Jedną z najlepszych metod, dzięki której możemy na długie lata zachować piękny i młody wygląd, bez użycia skalpela jest mezoterapia. Ten sposób walki z upływem czasu pokochały takie gwiazdy jak m.in. Jennifer Aniston, czy Cindy Crawford. Czym jest mezoterapia i jakie efekty daje?

co to jest botoks

Co to jest botoks (botox)?

Botoks zwany również “eliksirem młodości”, jest jedną z najczęściej wykorzystywanych substancji do redukcji i korekty zmarszczek mimicznych twarzy. Jednak preparaty pozyskiwane z toksyny botulinowej, podane w odpowiednio małych dawkach, są nie tylko sposobem na szybkie i skuteczne odmłodzenie cery, ale również znalazły szerokie zastosowanie w medycynie. Czym jest botox i na czym polega jego spektakularne działanie?