Jakich zabiegów kosmetycznych lepiej nie wykonywać w domu?

Która z nas nie chce mieć pięknej i promiennej skóry twarzy? Na szczęście dbanie o urodę nie zawsze musi oznaczać wydawania sporych sum na zabiegi kosmetyczne w salonie piękności. Ponieważ część z nich można wykonać bez konieczności wychodzenia z domu, w dogodnym dla siebie czasie. Są jednak takie zabiegi kosmetyczne, którym samodzielnemu wykonywaniu mówimy kategoryczne – nie!

Jak poprawić owal twarzy? Poznaj ćwiczenia i zabiegi!

Z wiekiem twarz traci objętość i młodzieńczy kontur. Jest to szczególnie widoczne na policzkach, podbródku w okolicach warg i nosa oraz w kącikach ust. Tego procesu niestety nie da się zatrzymać stosując wyłącznie same kremy. Jak zatem poprawić owal twarzy? Jest na to kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów. Poznaj ćwiczenia i zabiegi!

Najwyższy standard bezpieczeństwa w Klinice Anti-Aging

Co oznaczają najwyższe standardy bezpieczeństwa w Klinice Anti-Aging?

Od zawsze stosujemy się do takich samych standardów epidemiologicznych jakie obowiązują w szpitalach. Dodatkowo podczas epidemii podnieśliśmy je jeszcze wyżej-wprowadziliśmy szereg środków ostrożności, w tym:

Pękające naczynka – jakie przyczyny?

Pękające naczynka pojawiają się nie tylko na twarzy, ale również na całym ciele. Problem ten dotyka kobiety w każdym wieku i nie jest jedynie defektem estetycznym. Dlaczego? Ponieważ pękające naczynka na nogach mogą sygnalizować niewydolność żył, a na twarzy – być pierwszymi objawami trądziku różowatego czy alergii. Jakie są przyczyny pękających naczynek i jak można je skutecznie leczyć?