Blog

Dowiedz się więcej z naszych artykułów o praktycznym zastosowaniu medycyny estetycznej.Porady szczególnie polecamy Pacjentom, którzy jeszcze nie korzystali z usług kliniki, a chcą poznać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, takie jak: przeciwwskazania do zabiegów, ceny, bezpieczeństwo, trendy, czy skuteczność.
Botoks

Botoks – Jak dbać o skórę po botoksie

Korekcja zmarszczek toksyną botulinową tzw. botoks jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Po botoksie należy stosować się do zaleceń lekarza, dzięki temu zabieg nie niesie ryzyka powikłań. Zaleceń jest kilka i nie są skomplikowane:

Dezynfekcja rąk

Dezynfekcja rąk – wszystko co należy wiedzieć

W ciągu kilku ostatnich tygodni wiele słyszymy o konieczności dezynfekcji rąk. Otaczamy się instrukcjami jak myć ręce, ale czy wiecie jak skutecznie aplikować preparaty do dezynfekcji rąk oraz jak chronić skórę przed przesuszeniem?

co musisz wiedzieć przed zabiegiem depilacji laserowej

Co musisz wiedzieć przed zabiegiem depilacji laserowej?

Dużymi krokami zbliża się sezon urlopowy. Część z nas z pewnością zastanawia się nad tym, czy może nie zdecydować się na depilację laserową? W końcu, która z nas nie marzy o piękny i gładkim ciele? Jednak przed skorzystaniem z tego jakże popularnego zabiegu, dobrze już wcześniej zapoznać się z tym, na czym on polega i jak najlepiej się do niego przygotować?