Podologia – co to jest i czym się zajmuje?

Podologia – co to jest i czym się zajmuje?

Niezwykłym paradoksem występującym w obszarze zabiegów kosmetologicznych jest fakt, że pomimo fundamentalnej roli, jaką w ludzkim ciele odgrywają stopy, ich pielęgnacja cieszy zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem niż na przykład dbanie o skórę twarzy.

kobieta w trakcie zabiegu medycyny estetycznej biostymulacja

Biostymulacja personalizowana – sekret młodej i pięknej skóry

Dobra kondycja skóry twarzy to klucz do pięknego, świeżego i młodego wyglądu. Istnieje wiele zabiegów medycyny estetycznej, które umożliwiają zauważalną poprawę kolorytu, napięcia skóry oraz poziomu jej nawilżenia. Jednym z nich, będącym swoistą nowością zarówno w Polsce, jak i na świecie, jest biostymulacja. Na czym polega, jak przebiega, czy jest bolesna – oto pytania, które często pojawiają się, gdy wprowadzamy do oferty jakąś nowość. Dziś chcemy odpowiedzieć na wszystkie, a tym samym przekazać w Twoje ręce minikompendium, w którym znajdziesz interesujące Cię informacje. Zapraszamy!

Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym - jak przebiega?

Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym – jak przebiega?

Zabiegi ginekologii estetycznej należą do dziedziny, która niesie pomoc nie tylko w problemach związanych z wyglądem stref intymnych, ale także z ich funkcjonalnością, nierzadko korelującą ze stanem zdrowia pacjentek. Jednym z często pojawiających się w tym kontekście problemów jest nieprawidłowa budowa, kształt, wielkość lub struktura skóry pokrywającej wargi sromowe większe. Skuteczną terapią w tym przypadku może okazać się wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym. Jak wygląda zabieg? Na jakie efekty można liczyć? Czy aplikację kwasu trzeba powtarzać?