Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym - jak przebiega?

Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym – jak przebiega?

Zabiegi ginekologii estetycznej należą do dziedziny, która niesie pomoc nie tylko w problemach związanych z wyglądem stref intymnych, ale także z ich funkcjonalnością, nierzadko korelującą ze stanem zdrowia pacjentek. Jednym z często pojawiających się w tym kontekście problemów jest nieprawidłowa budowa, kształt, wielkość lub struktura skóry pokrywającej wargi sromowe większe. Skuteczną terapią w tym przypadku może okazać się wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym. Jak wygląda zabieg? Na jakie efekty można liczyć? Czy aplikację kwasu trzeba powtarzać?

Rewitalizacja pochwy - czym jest i kto może się jej poddać?

Rewitalizacja pochwy – czym jest i kto może się jej poddać?

Zdrowie intymne kobiety, które wpływa na jej komfort życia i satysfakcję z aktywności seksualnej, to aspekty niezwykle istotne zarówno w kontekście psychiki, jak i fizyczności pacjentki. Na skutek przebytych porodów, zmian hormonalnych lub jako konsekwencję ciężkiej pracy fizycznej, niektóre kobiety zauważają u siebie poszerzenie pochwy, a także rozluźnienie i brak odpowiedniego napięcia jej mięśni. Chcąc odwrócić ten stan często decydują się na zabieg rewitalizacji pochwy. Na czym polega ta procedura? Do kogo jest ona skierowana? Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?

Lifting krocza - na czym polega ten zabieg?

Lifting krocza – na czym polega ten zabieg?

Zarówno ciąża, jak i poród zmieniają ciało kobiety, gdyż funkcjonujące w jego ramach struktury i tkanki zaczynają pełnić w tym czasie nowe funkcje. Choć czas porodu przybliża radosny moment przyjścia na świat dziecka, to ciało matki poddawane jest wówczas ogromnemu wysiłkowi, który z kolei może pozostawić po sobie nieprzyjemne konsekwencje. Wiele kobiet skarży się w tym kontekście na dyskomfort związany z nietypowym napięciem mięśni w okolicy krocza, a także na odczucie poszerzonego wejścia do pochwy. Często mówi się o poporodowym defekcie anatomiczno-czynnościowym krocza, dla którego efektywną terapią może okazać się lifting krocza. Co to za zabieg i na czym polega?

Zabiegi ginekologii estetycznej - kiedy warto się im poddać?

Zabiegi ginekologii estetycznej – kiedy warto się im poddać?

Problemy estetyczne, które niosą ze sobą dyskomfort i obniżają jakość życia pacjenta, mogą dotyczyć właściwie każdego obszaru jego ciała. Wzrastająca samoświadomość i dbałość o wysoką satysfakcję zarówno estetyczną, jak i zdrowotną sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z możliwości, jakimi dysponuje ginekologia estetyczna. Czym zajmuje się ta dziedzina i jakie problemy jest w stanie rozwiązać? Jakie zabiegi ginekologii estetycznej oferuje Klinika Anti-Aging i dlaczego warto skorzystać z usług naszych specjalistów? Jakich efektów można oczekiwać?