Nowe możliwości rozliczenia – od teraz w Klinice Anti-Aging!

Nasza Klinika to miejsce, w którym każdy może poczuć się piękny i zdrowy! To właśnie z myślą o naszych Klientach wprowadziliśmy nowe, elastyczne podejście do finansowania zabiegów. Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku zaprasza!

Klinika Anti-Aging – niesamowity efekt już dzisiaj!

  • Odroczenie płatności na 30 dni – nawet do 5000 złotych!
  • Wygodne spłaty w 3, 4, 8 lub 12 ratach! Bez dodatkowych kosztów i sprawdzania historii kredytowej!

Klinika Anti Aging INVICTA oferuje szereg różnorodnych zabiegów, dzięki którym możliwa jest poprawa nie tylko naszego wyglądu, ale również samopoczucia! Wśród nich znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak botoks czy kwas hialuronowy, a także specjalistyczne terapie odmładzające: na przykład mezoterapia czy lifting nićmi PDO.

Jesteśmy również ekspertami w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, takich jak laserowe usuwanie blizn, przebarwień i zmarszczek.

Jednak naszą najważniejszą specjalizacją jest ginekologia estetyczna! Szeroka oferta obejmuje zabiegi rewitalizacji i zwężania pochwy, a także przeciwdziałanie nietrzymaniu moczu. Co, jeśli pacjentka jest niezadowolona z wyglądu swoich warg sromowych? W takiej sytuacji może liczyć na nasze zabiegi labioplastyki!

Jedną z największych zalet wprowadzonych nowych możliwości rozliczenia jest to, że pacjenci nie muszą martwić się o swoją historię kredytową. Dzięki temu niezależnie od wyników w systemie BIK mogą skorzystać z oferowanych przez klinikę opcji płatniczych.

Możliwość odłożenia płatności w czasie, pozwala pacjentkom na natychmiastowe “zajęcie się” najpilniejszymi problemami przy jednoczesnym precyzyjnym zaplanowaniu wszystkich “dużych” zabiegów w przyszłości. Dodatkowo, w naszej Klinice zabiegi bardzo często są łączone w atrakcyjne pakiety, a to pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Klinika Anti-Aging INVICTA płatności odroczenie kobieta raty

Zaufaj podejściu Kliniki Anti-Aging!

W Klinice do każdego zabiegu podchodzimy w sposób wyjątkowy! Dzięki zaangażowaniu i empatii naszych specjalistów, Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku to jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w Polsce.

  • Wykwalifikowana kadra lekarzy: zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą fachową poradą i pomocą. U nas każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę.
  • Najnowsze technologie: Klinika Anti-Aging INVICTA posiada najnowsze urządzenia, które umożliwiają przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjenci mogą korzystać z nowatorskich metod i technik, które zapewniają skuteczność oraz bezpieczeństwo.
  • Zdrowie zawsze na pierwszym miejscu: każdy pacjent jest inny, dlatego w Klinice Anti-Aging INVICTA wszystkie zabiegi poprzedzane są konsultacją, która pozwala na indywidualne podejście do pacjenta oraz dostosowanie podejmowanych działań do jego potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy Was do naszej Kliniki! Od teraz najlepszy możliwy efekt jest połączony z wygodnym i bezpiecznym finansowaniem!

www.klinikaantiaging.pl/

Umów wizytę

Zarezerwuj wizytę już dziś!

Oddzwonimy, by ustalić wygodny dla Ciebie termin

Skontaktuj się z nami