Rewitalizacja intymna – pierwszy zabieg

Zapraszamy na zabiegi rewitalizacji intymnej! Skorzystaj z odmłodzenia pochwy i sromu za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej! Ciesz się z przywrócenia komfortu codziennego funkcjonowania oraz poprawy satysfakcji z życia seksualnego.

Zabieg rewitalizacji pozwala zniwelować suchość pochwy oraz warg sromowych, a także poprawę elastyczności i napięcia tkanek. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym przy użyciu preparatu znieczulającego w kremie z lidokainą i trwa około 30 min. Zabieg jest nieinwazyjny.

Zabieg wymaga powtórzenia w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Procedura nie wymaga hospitalizacji, a sama pacjentka może udać się do domu od razu po zabiegu.

Możesz skorzystać równie z zabiegu leczenia nietrzymania moczu! Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane jest osłabieniem mięśni dna miednicy (mięśni Kegla), które nie kurczą się prawidłowo i nie zaciskają cewki moczowej. Efektem zabiegu jest stopniowe uzyskanie kontroli nad czynnościami fizjologicznymi. Pełny efekt kształtuje się po upływie około miesiąca. Zazwyczaj pacjentka odczuwa poprawę już po jednym zabiegu.

1) Wartość

300 zł taniej od regularnej ceny zabiegu, czyli 1000 złotych zamiast 1300.

2) Termin

Promocja obowiązuje od 1.06 – 31.08.2024 r.

3) Ograniczenia

Aby zabieg mógł być przeprowadzony, pacjentka musi mieć aktualny wynik cytologii. To badanie można przeprowadzić w Klinice INVICTA.  

4) Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować wizytę za pośrednictwem formularza rejestracyjnego lub telefonicznie, pod numerem 58 58 58 805 w godzinach pracy Kliniki.

5) Regulamin promocji dostępny w Klinice.